Google +1 tuşunu kullanarak, bu bölümü beğendiğinizi Google 'a söyleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 170.Bölüm İzle HD


Dizi Özeti

Rıza Baba ve Şirin, Çocuk Şubeye gidip Zahide Amiri ziyaret ediyorlar. Müjgan, Şirini emniyete bırakır ve gider. Şirine bakmakta Rıza Babaya kalır. Melek Komiser çok utanır, yapacağını şaşırmıştır. Rıza Baba ve Şirin, Çocuk Şubeye gidip Zahide Amiri ziyaret ederler.
Narin mahallenin serserisi Selimden hamiledir. Babası, Narini Hikmet Beye besleme olarak vermek ister. Narinin ağabeyi Eşref ailesine karşı gelir ve kızı korumak için evden kaçırır. Selimden de kardeşinin intikamını almak ister.
Elif ameliyattadır. Herkes Eliften gelecek güzel haberi beklemektedir.
Arzu eşi tarafından darp edilir ve sokağa atılır. Ekip, Arzunun eşi Fikretin peşine düşer. Arzu yattığı hastaneden kaçmak ister ve yolları Engin Başkomiser ile kesişir
Havvanın okul arkadaşı Selin, kızın okula gelmemesinden ve telefonlara çıkmamasından şüphelenip, ekipten yardım istemeye gider. Ekiptekiler de Havvanın ailesi ile görüşmeye giderler. Ancak kızın annesi ve abisinden aldıkları cevaptan tatmin olmazlar. Ağabey Çetin eski uyuşturucu satıcısıdır.
Metin, Tekin ve Tunç, Beyoğlunda yürürken sokak çalgıcılarını ve topladıkları bahşişleri görüp bu işe el atmaya karar verirler. Canayı da ekiplerine katıp kendilerini sokağa atarlar. İşin sonu Beyoğlu Karakolunda bitecektir.

Yorumlar
14 Sep 06:31 | serap toker demiş ki;

dizihd ye hic yakistiramadim, oyle kotu bir cekim ki.


15 Sep 18:26 | Eyup Bektas demiş ki;

Eger begenmediysen baska websiteden izleseydin ya.

dizihd ekibine tskler.


19 Sep 21:13 | serkan demiş ki;

hepinize tesekkürler arkadaşlar


Yorum Yap
isim:
E-mail:
Yorum:


- İsim ve Email bilgilerine özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..