Google +1 tuşunu kullanarak, bu bölümü beğendiğinizi Google 'a söyleyebilirsiniz.

Fatmagülün Suçu Ne 35.Bölüm izle HD


Dizi Özeti

Fatmagül’ün büyük yanılgısı..
Gül Mutfağı’na açılış gününde gönderilen çiçek, tüm ailenin huzurunu kaçırmaya yeter. Bu çiçeğin hesabını Mustafa’dan sormak isteyen Kerim’i sakinleştirmek hiç kolay olmaz. Kerim ile Mustafa arasındaki intikam ateşi yeniden alevlenirken, bu durumu keyifle takip eden tek kişi Münir’dir. Geçen zaman içinde Salih’le gizlice görüşmeye devam eden Mukaddes kendi sonunu, elleriyle hazırlar ve Rahmi’ye yakalanır. Rahmi’nin tepkisi, Münir’in sabırla beklediği büyük fırsatı ayağına kadar getirir. Avukat Kadir’le görüştükten sonra psikolojisi iyice bozulan Vural ise hastaneden kaçmaya çalışır. Bu olay, Vural’ın Yaşaranlar cephesindeki en zayıf halka olduğunu bir kez daha ispatlar. Meltem’in boşanma davasını açmasıysa, Selim’in hapishanedeki günlerini daha da zorlaştırır. Siyasi kariyerinin sona ermesinin suçlusu olarak Yaşaranları gören Turaner Bey, Yaşaranlar’a karşı gizli savaşını resmen başlatır. Bu yeni cephe karşısında, Reşat Yaşaran’ı çok zor günler beklemektedir. Fatmagül ile Kerim arasında çiçekle başlayan gerginlik, evlerine yapılan saldırıyla son noktasına ulaşır. Fatmagül dışında herkes için yaşanan olayların arkasındaki tek şüpheli Mustafa’dır. Fatmagül’ün Mustafa hakkındaki yorumları, Kerim’in öfkesine kıskançlığı da ekler. Mustafa’yla arasındaki tüm hesapların kapandığını düşünen Fatmagül büyük bir yanılgı içindedir.

Yorumlar
20 May 01:17 | sevde demiş ki;

gerçekten dizi kötüye gidiyo bilmiyorum konular bana hecanlı gelmiyo diziden soğumaya başladım. artık diyi yazan senaritler adam gibi bölümler yazsınlar bu gidiş gidiş değil konu varsa bile güze bi şekilde sahnelenmiyo.vuralla fatmagülün sahnesinden başka sahneyi beyenmedim fatmagülle kerimin diyoloklarıda hoşuma gitmiyo hep abuk zubuk konur yüzünden birbirleriyle tartışıp duruyolar sonra kerim özür diliyo fatmagülde hep surat asıyo ne iş anlamadım içleri geçmiş gibi bu arada mukaddesin evden ayrılmasına çok sevindim rahmide iyi kızdı bunu çoktan haketmişti. neysee….


20 May 02:19 | endro demiş ki;

Bende dizinin özellikle kerimin mimiklerine takmış durumdayım.Oyunculugu hiç iyi degil.Senaryosu daha öncedende dedigim gibi iyice sıradanlaştı.


24 May 21:39 | LimaQueze demiş ki;

ne yazik ki dizi bastan beri bole 3-5 bolum ızleme kaldıgın yerden devam et hic birsey kacırmassın cok yavas ılerliyor:)


Yorum Yap
isim:
E-mail:
Yorum:


- İsim ve Email bilgilerine özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..