Google +1 tuşunu kullanarak, bu bölümü beğendiğinizi Google 'a söyleyebilirsiniz.

Fatmagülün Suçu Ne 5.Bölüm izle HD


Dizi Özeti

5. Bölüm
Perşembe 20:00 Fatmagül etrafını kuşatan kara gölgelere boyun eğer ve Kerim’le evlenir. Nikah sonrasında, Fatmagül’ün paramparça edilen hayatının, artık son anlaşmaları da yapılacaktır. Kerim, gözlerinde her seferinde nefreti ve acıyı gördüğü Fatmagül’le evlenerek, Yaşaranlar’a derin bir nefes aldırır. Münir’in Yaşaranlar adını tamamen güvenceye almak adına son hamlesiyse, Fatmagül’le Kerim’i kasabadan temelli göndermektir. Ebe Nine olayların akışını değiştiremediği için hırslıdır, her şeyin göründüğünden çok farklı olduğu hissiyle, mücadeleyi bırakmaz. Kasabada yayılan dedikodulara inanan Mustafa, öfkesinin esareti altına girmiştir. Kerim’den intikam almak için Ebe Nine’nin evine gider. Bu evde yaşananlar, Fatmagül’ün son direncini de kırar ve düşmanlarının isteklerine boyun eğerek, Kerim’le İstanbul’a doğru yola çıkar.
Kerim büyüyen vicdan azabını suç ortaklarıyla paylaşarak azaltmaya çalışır.
Selim, Erdoğan ve Vural’ın kendileriyle yüzleştikleri gecede, Kerim’in hatırlayamadığı gerçek de dile gelir. Hiç beklenmedik bir anda, örtbas edilenler ortaya çıkınca, Yaşaranlar iki taraftan köşeye sıkışır. Çaresizliği nefretiyle birleşen Fatmagül ise her şeyi göze almıştır.

Yorumlar
15 Oct 02:04 | inci demiş ki;

bir dahaki bölüm neler olcak acaba çok heycanlı


15 Oct 08:49 | begüm demiş ki;

berbat bir dizi


19 Oct 06:18 | EzeliRakip demiş ki;

Konu olarak toplumumuzda kadınlara verilen değerin ne olduğunu açıkça gözler önüne serdiği için kendimize ders çıkarmamız gereken bir dizi. Ama bu konudan koca bir sezonluk dizi materyali çıkar mı, o ayrı soru. Beren Saat her bölümü salya sümük ağlayarak mı geçirecek? Oyunculuk açısından tek düze duyguyla karakter gelişimi olamaz. Bu karakteri nasıl güçlendirecekler, boyut katacaklar merak ediyorum. Bir çok duyguyu aynı anda yaşayan, içinde hem iyiliği hem kötülüğü barındıran, çok boyutlu ve çok yönlü karakterler olmalı ki onlarla empati kurabilelim.


Yorum Yap
isim:
E-mail:
Yorum:


- İsim ve Email bilgilerine özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..