Google +1 tuşunu kullanarak, bu bölümü beğendiğinizi Google 'a söyleyebilirsiniz.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 64.Bölüm izle


Dizi Özeti

Mete ve Nihal mahkemede!

Olay günü orada olan kamyoncunun oğlu, korktuğu için konuşamaz. Cemile, Mete’nin suçsuz olduğuna inandığı için mücadeleyi bırakmaz. Ancak Mete ısrarla Hakkı’yı kendisinin vurduğunu söylemektedir. Bütün aile gözaltında olan Mete’nin yanındadır. Cemile ve Ali Kaptan başlarındaki büyük sorunla uğraşırken Kenan, gemi ile 2. parti kaçak malları da limana yanaştırır. Ancak limanda tesadüfen eski bir dostuna rastlayan Ali Kaptan dönen kirli işlerin kokusunu alır ve yardım etmesi için Kemal’i arar. Dikiş işlerine evde devam eden Cemile parça başına ilk ödemesini alır. Ancak Carolin bu durumdan haberdar olur. Ali Kaptan’ın Cemile’ye olan ilgisini feci halde kıskandığı için de Carolin, bu işi ve oradan aldığı parayı engellemek için harekete geçer. Murat’ın doğum günüdür. Aylin, Murat’ın mezarına gider, orada Süleyman ile karşılaşır. Ona, Murat’ın nasıl öldüğü ile ilgili sorular sorunca Süleyman gerçekleri anlatıp anlatmama konusunda ikileme düşer. Berrin ile Hakan’ın boşanma davası sonuçlanmak üzeredir. Berrin kızının velayetini almayı her şeyden çok istemektedir. Durumu iyice kötüleşen Selma ise son bir umut yardım istemek için Cemile’ye ulaşmaya çalışır. Doktor Gülay, Soner’in tedavisini tamamlar ancak, onu yeniden görmek için çok geçerli bir neden bulur. Mete’yi bekleyen Cemile yeniden fenalaşır. Hem Nedim hem de Ali Kaptan onu hastaneye götürmeye çalışınca ortam gerilir. Süleyman sürpriz tanığı mahkemede konuşmaya ikna eder. Mete ve Nihal için karar günüdür. Fakat beklenmedik bir olay herkesi şok eder.

Yorumlar
07 Mar 00:05 | berlinli demiş ki;

dizi BU´mu BU´mu yla basladi ve BU´mu yada BU´muyla bitti :-))))))


07 Mar 00:16 | conq demiş ki;

kurşunun havada asili kalmasiyla bölüm finallerinde gelinen son noktadir..


07 Mar 06:52 | hsan demiş ki;

ates ettikten sonra.. mete hala kizin önüne gecmeye calisiyor ve bunu basariyor ama kursun daha hala yolda :/ kursun hizi saniyede 300m civar yapar, yarim saniyede 150m.. mesafe 100m bile degildir. Bu demektir ki ya mete geç kalir ve kiz vurulur yada mete yetisir ve ”kursunu beklemeden” hemen vurulur. Kursun nedense daha yolda ve Mete orada kursunun gelisini seyrediyor :)


07 Mar 10:32 | aslan demiş ki;

mete kursundan daha hizli ,kursuna kafa aticak mete …:)


07 Mar 14:33 | Tolga demiş ki;

Tamamen saçmalık arık iyice gitti bu dizi. ilk sezon kaçırmadan izliyordum ama bu sezon sadece arada sonlarına bakıyorum gerisi zaman kaybı çünkü… YAZIk


07 Mar 21:10 | alimaruf demiş ki;

bu dizinin devri bitti devir uçurum devri


08 Mar 02:02 | dolunay demiş ki;

söyliyim ne olucanı mete kızın önüne geliyo anneside meteyi itiyo birlikte yere düşüyolar nihal vuruluyo yani meteyi bırak annesi daha hızlı kurşundan, gonzalesin çocukları onlar :) sonuçta bide nihalde çelik yelek var. herkes mutlu mesut.


10 Mar 02:27 | ceren demiş ki;

1dklık olay 1 bolum surduö bu kursun da galiba mart ayi boyunca havada kalir.nisana da oyla suyla girerler:)


Yorum Yap
isim:
E-mail:
Yorum:


- İsim ve Email bilgilerine özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..