Google +1 tuşunu kullanarak, bu bölümü beğendiğinizi Google 'a söyleyebilirsiniz.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 77.Bölüm izle


Dizi Özeti

Kanal D’nin, başrollerini Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu’nun paylaştıkları “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı yine heyecan ve duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Aylin ile Soner’den sonra, Berrin ile Ahmet de nikah masasına oturuyor. Aylin ve Soner sonunda mutlu sona ulaşmak üzere ikinci kez nikah masasındadır. Ancak bu kez de evlenmelerine Süleyman engel olur. Süleyman’ın söyledikleri nikaha damgasını vururken, davetlileri de şaşkınlığa uğratır. Ali Kaptan’ın son dönemlerdeki içine kapanık tavırları Hasefe’yi endişelendirmektedir. Sık sık ortadan kaybolan Ali’yi takibe alan Hasefe bir türlü nereye gittiğini öğrenemez. Mete bir şarkı yarışmasına jüri olmak için davet alır. Gönülsüzce kabul ettiği yarışmada onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Cemile’nin Kenan’a açtığı davanın da günü yaklaşmaktadır. Fakat Nedim, Kenan’ı sıkıştıracak belgelere ulaşamamaktadır. Ahmet ile Berrin ise bir karar alırlar. Berrin bunu, ailesi ile de paylaşmak için Akarsu Ailesi’ni bir araya toplarlar. Hamilelik ile ilgili testleri düzenli yaptıran Aylin, kalbi ile ilgili muayeneyi aksatmıştır. Tarık’dan gelen telefonla bu durum ortaya çıkar. Kendisinden saklanan bu önemli bilgiyi yeni öğrenen Soner ise büyük bir paniğe kapılır. Aylin’in doktorunu bulup hemen gerekli testleri yaptırır. Öte yandan Ali ile Carolin’in boşanma davası vardır. Carolin, Mustafa’nın velayetini de istemektedir. Nermin Adalı’nın fotoğrafını gören Selma ise Kenan’ın karanlık geçmişinin aydınlanmasını sağlar. Selma, Ali ve Cemile birlikte Nermin Adalı ile görüşmeye giderler. Duydukları hepsini dehşete düşürür. Kenan hakkında öğrendikleri, davayı kazanmak için Ali’nin aklına parlak bir fikrin gelmesine neden olur. Osman da sonunda Gülden’le arkadaşlık kurmayı başarır. Soner sözünü tutar, Osman ve Gülden’i arabası ile okuldan almaya gelir. Berrin ve Ahmet gelecekleri için yeni kararlar alırken, yaklaşan tehlikenin farkında değillerdir. Resul’den telefon alan Hakan, babasının intikam planına engel olmak için harekete geçer..

Yorumlar
06 Jun 02:05 | kadior demir demiş ki;

süper siniz görüntü süper süper


06 Jun 03:17 | fiza demiş ki;

bir dahaki kahvaltimda Soner ile Aylin de gelsinler :) hahahah


06 Jun 15:29 | ayşe demiş ki;

Görüntü kalitesi her zaman böyle olsa keşke… Teşekkürler!


06 Jun 17:24 | melis demiş ki;

senaryoyu yazanlar da ne kadar çok seviyormuş kanlı düğünü her düğünde biri vuruluyor. bakınız cemile-hikmet karcı, aylin-soner 1.düğün


06 Jun 18:55 | alanyalı demiş ki;

katılıorm melis hanım size


06 Jun 23:15 | kadriye demiş ki;

çok güzel dizi düğün ve kahvalt çok güzeldi.


10 Jun 01:42 | emre demiş ki;

3. sezon yapcaklarmis ali kaptan olmiycakmis osman da yok!!! Ozaman diziyi bitirsinler daha iyi ali kaptansiz dizi olmaz. Yirmi sene ileri gitceklermis bir kac kisi daha diziden ayrilcakmis. Lutfen dizi bitsin ozaman guzelim diziyi maf etcekler!!!!


27 Jun 20:35 | zaman demiş ki;

ali kaptan ve aylin yoksa ve dizi adeta yepyeni bir dizi gibi sezona başlıycaksa o halde dizi bitsin tadında..ne anlamı var ki uzatmanın 2 yıldır izlenen diziden eser kalmayacak ortada..


Yorum Yap
isim:
E-mail:
Yorum:


- İsim ve Email bilgilerine özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..